22 Nisan 2008

Sezen Aksu 23 Nisan'da NTV'de

NTV 23 Nisan günü “Anaokulu Ekliyoruz” kampanyası amacıyla özel bir yayın yapacak. Kampanyanın hedefi 13 ilde anaokulları açmak ve 5 yaş çocuklarını okullu yapmak. 3005’e atacağınız mesajlarla miniklerin sevinçlerini çoğaltın.UNICEF, anaokullarını “yaşama en iyi başlangıç” olarak görüyor. Çocuklar için yaşamsal önemde olan bu dönemeçte onlara eşit haklar verilmesi gerektiğini savunuyor.

5 YAŞ NİÇİN ÖNEMLİ?
UNICEF’e göre 5 yaş çok önemli, çünkü anaokuluna giden çocuklar, kendine güvenen, öğrenmeye hevesli, anlamadıkları şeyleri rahatça sorabilen, yeni bilgi ve becerileri çabuk kapabilen öğrenciler oluyorlar. Kız ya da erkek olsun bir kez okula gitmeye alışan çocuk oradan ayrılmak istemiyor ve bu ilköğretime geçişlerini kolaylaştırıyor.

1 BOŞ MESAJ, 10 YTL BAĞIŞ
Türkiye’ye aydınlık bir gelecek sağlamayı amaçlayan “Anaokulu Ekliyoruz” kampanyasına siz de destek verin, yapacağınız bağışlarla Türkiye’ye anaokulu ekleyin.
23 Nisan’da NTV ekranını çocuklara açıyor. Bu sene de ekranlarda şarkı, dans, eğlence, gülmece ve en önemlisi “yetenek” var.

Her dalda yetenekli çocuklar, ünlülerle birlikte geleceği bugüne getiriyor. Geleceğin sanatçıları, üstün yetenekleri izleyiciyle buluşuyor. Minikler futbol karşılaşması da günün sürprizlerinden...

1 Yorum Ekle:

Blogger prettyinpink said...

selamlar, şahane bir blog, bayıldım. derhal blogroll uma ekliyorum. sevgiler =)

hah, bir de, kurmuş oldugum last fm grubuna beklerim efenim;

http://www.last.fm/group/Sezen+Aksu

3:11 ÖS  

Yorum Gönder

<< Home

 8o  XMLº 
Blogwise - blog directory
Music Blog Top Sites
blog search directory
Blogarama - The Blog Directory
Proogle.de
Link Dünyası>
Technorati Profile