07 Eylül 2007

Örtüye değil icraata bakarım

Ankara'da sahneye çıkan Sanatçı Sezen Aksu , çok tartışılan türban konusunda düşüncesini açıkladı.
Bilkent Odeon Gösteri Merkezi'nde sahne alan Sezen Aksu, şarkıları ve sahne performansıyla izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı.Bilkent Odeon Gösteri Merkezi'nde yaz konserleri kapsamında sahne alan Aksu, eski ve yeni 20 eserini seslendirdi.
Erdem Sökmen ve Erdinç Şenyaylar gibi ünlü iki gitar virtüözünün de aralarında bulunduğu 14 kişilik orkestra önünde şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, şarkı aralarında da siyaset başta olmak üzere çeşitli konularla ilgili mesajlar verdi. Sağlık problemleri olmadığı takdirde her yıl Ankara'da konser vermek istediğini belirten Aksu, yaz konserleri kapsamında Türkiye'nin çeşitli illerinde sahneye çıktığı ve bundan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.Gündeme ilişkin esprili değerlendirmeler de yapan Minik Serçe şunları kaydetti:“Örtüye bakmam icraata bakarım, iyiyse şapka çıkarırım. İçimde çok iyi hisler var. Türkiye'de çok güzel şeyler olacak. Demokrasinin olmazsa olmazları var, buna uymamız lazım" dedi.

Magazine tavır gösterin
Magazin programlarını da eleştiren Minik Serçe, uzun süredir magazin programlarını izlemediğini belirtti. Türkiye'nin 300 kişiden ibaret olmadığını söyleyen Aksu, “Magazin medyasının Türkiye'den haberleri olmadığını” savundu. Aksu, konseri izlemeye gelenlerden söz konusu programlara karşı tavır göstermelerini istedi.

0 Yorum Ekle:

Yorum Gönder

<< Home

 8o  XMLº 
Blogwise - blog directory
Music Blog Top Sites
blog search directory
Blogarama - The Blog Directory
Proogle.de
Link Dünyası>
Technorati Profile