05 Aralık 2005

Sezen Aksu'dan 5 şarkı aldı

İstanbul'un gözde eğlence mekanı Günay Restaurant, kış sezonunu Ebru Gündeş'le açtı. Sadece iki gala için Günay'da sahne alacak olan Gündeş, program öncesi gazetecilerle sohbet ederken yeni albümüyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Bu albümde yer alacak şarkıları özenle seçtiğini ifade eden güzel sanatçı çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:
"Sezen Aksu'dan 5 şarkı yer alacak. 6 olma ihtimali de var. Şarkılar belki çok tutacak şarkılar değil ama şarkıları konuşurken Sezen Hanım'ın 'senin sesini çok beğeniyorum' demesi beni heyecanlandırıyor. Sezen Aksu'nun sesimi beğeniyor olması benim için çok önemli. Böyle bir insanın 5 tane şarkısını okumak da herkese nasip olan bir şey değil..."
Türkiye'nin en çok beğenilen seslerinden biri olan Ebru Gündeş, son zamanlarda çok tartışılan 'assolistlik' kavramı ile ilgili ilginç yorumlar yaptı. Kendini assolist olarak görmediğini belirten ünlü sanatçı, "Eskiden gazino kültüründe, birçok isim sahneye çıkar ve en son sahne alan assolist olurdu. Artık öyle birşey yok" dedi. Gündeş, yeni TV programı hakkında da şu bilgileri verdi: "Kavuşamayanları biraraya getiriyoruz. Sevenlerimin karşısına daha pek çok sürprizle çıkacağım."
(05.12.2005 tarihli Sabah Günaydın'dan)

0 Yorum Ekle:

Yorum Gönder

<< Home

 8o  XMLº 
Blogwise - blog directory
Music Blog Top Sites
blog search directory
Blogarama - The Blog Directory
Proogle.de
Link Dünyası>
Technorati Profile