23 Kasım 2005

Şamdan 30 yaşında

Etiler Şamdan'ın 30'uncu kuruluş yıldönümü seçkin davetlilerin katıldığı bir partiyle kutlandı. Gecede Sezen Aksu ve Erol Evgin de Garo Mafyan'ın çaldığı piyano eşliğinde mini bir konser verdi.
İstanbul'un en eski ve gözde eğlence merkezi Etiler Şamdan, geçtiğimiz gece yaklaşık 800 kişinin katıldığı bir partiyle 30'uncu kuruluş yılını kutladı. Bu özel gece için mekanın iç ve dış cephesi sıfırdan tasarlanıp olağanüstü bir görünüme getirilmişti. Dekorasyonunu A46 Organization'un yaptığı mekan; kristal avizeler, aynalar ve ışıklı oturma gruplarıyla yeni bir görünüme kavuştu. Etiler Şamdan'ın sahibi Mehmet Tuna, mekanın 30. kuruluş yılı ile ilgili olarak şunları söyledi: "30 yıldır bu mekandan birçok isim gelip geçerken aynı zamanda birçok şey de değişti. Değişmeyen tek şey Şamdan'ın müşterilerine verdiği özen ve değerdir. Artık Şamdan bir kültür oldu."
Gecede bir şarkı da olsa nostaljiyi yakalayabilmek için önce Erol Evgin sonra da Sezen Aksu, Garo Mafyan'ın çaldığı piyano eşliğinde sahne alarak, misafirlere muhteşem bir müzik ziyafeti çekti. Kesilen pastanın ardından davetliler Şamdan Anı Defteri'ne duygularını yazdı. Katılan konuklara özel hediyelerin de dağıtıldığı gecede eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Ayrıca Hülya Avşar, Sezen Aksu ve Hande Ataizi gibi pek çok ünlü ismi giydiren modacı Dilara Endican, önceki gece 41 yaşına bastı. Bebek Tattoria Dipalma adlı mekanda yakın dostlarıyla birlikte mini bir kutlama yapan Endican, neşesi ve şıklığıyla herkese "41 kere maşallah" dedirtti. Sezen Aksu, Hande Ataizi ve Pelin Akat gibi isimlerin katıldığı parti pasta kesildikten sonra bitti. Endican ile konukları eğlenceye Etiler Şamdan'ın 30'uncu yaşgünü kutlamasında devam etti.
(23.11.2005 tarihli Sabah Günaydın'dan)

0 Yorum Ekle:

Yorum Gönder

<< Home

 8o  XMLº 
Blogwise - blog directory
Music Blog Top Sites
blog search directory
Blogarama - The Blog Directory
Proogle.de
Link Dünyası>
Technorati Profile